Berkay is beschikbaar voor een project!

Hallo, ik ben Ali Berkay Cehiz. Met meer dan 9 jaar ervaring op het gebied van CQV (Commissioning, Qualification, and Validation) heb ik de kans gehad om aan verschillende projecten te werken, waaronder de kwalificatie van productieapparatuur, validatie van cleanrooms, validatie van geautomatiseerde systemen en kwalificatie van laboratoriumapparatuur.

Ik spreek zowel Engels als Turks en volg momenteel Nederlandse taallessen om mijn Nederlands te verbeteren. Buiten mijn werk speel ik graag videogames en breng ik tijd door met mijn vrouw.

Werkervaring

Ik begon mijn professionele reis na mijn afstuderen in Azerbeidzjan, waar ik voor een bouwbedrijf werkte. Na ongeveer twee jaar keerde ik terug naar Turkije en ging ik bij Conval aan de slag als Validation Consultant, waar ik zeven jaar heb mogen werken. In 2021 ontmoette ik Sander en toen we na een jaar een geschikt project hadden gevonden, verhuisde ik in november 2022 naar Nederland.

Sinds 2015 ben ik betrokken bij verschillende validatieprojecten in meerdere domeinen, waaronder Computer System Validation (CSV), kwalificatie van productieapparatuur, laboratoriumapparatuur en utiliteitssystemen. Mijn motivatie komt voort uit mijn werk in farmaceutische bedrijven, waar ik een diepe betrokkenheid voel om patiënten te helpen en een verschil te maken in hun leven.

Open voor projecten

Als ik naar de toekomst kijk, is het mijn ambitie om een expert in CSV te worden. Ik heb van jongs af aan altijd een sterke affiniteit gehad met computers en technologie, en een carrière op dit gebied boeit me enorm. Ik geloof dat mijn achtergrond en ervaring zullen bijdragen aan mijn succes als ik blijf groeien en ontwikkelen in deze dynamische omgeving.

Daarnaast ben ik beschikbaar voor CQV- en QA-gerelateerde projecten binnen een GxP-omgeving, zoals het kwalificeren van HVAC-systemen, afwijkingen- en CAPA-beheer en het opzetten van een VMP voor nieuwe productieapparatuur.

Geïnteresseerd?

Kunt u mogelijk de kennis en vaardigheden van Berkay gebruiken voor een van uw opdrachten/projecten? Wilt u meer weten over onze mogelijkheden voor capaciteitsoplossingen en immigratiebegeleiding? Neem gerust contact met ons op.